ТЕРИТОРIАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ЛЮБОМЛЬСЬКОГО I ШАЦЬКОГО РАЙОНIВ

ЄДИНИЙ
МЕДИЧНИЙ
ПРОСТІР
Офіційні ресурси


 

Стоматологічне відділення

Стоматологічне відділення
надаає послуги дорослому і дитячому  населенню Любомльського і Шацького районів і розташоване в м.Любомль та смт.Шацьк.

У м.Любомль функціонує 3 терапевтичних кабінети,  1хірургічний кабінет, 1 фізіотерапевтичний  кабінет, 1 госпрозрахунковий кабінет. Кабінети оснащені  зубопротезною лабораторією, яка включає 3 зуботехнічних кабінети, гіпсовочну, поліровочну, паяльня з полімеризаційною. А також стоматкабінети в с.Олеськ, Гуща, с.Забужжя, с.Згорани, смт.Головно, с.Почапи, які надають допомогу сільським дільницям.

В Шацькому районі функціонують стоматологічні  кабінети в смт.Шацьк, с.Піща, с.Пульмо.

Завідувач відділення - Коцюбчик Тарас Григорович, очолює відділення з 2013 року. 

У відділенні проводиться лікування та протезування сучасними стоматологічними матеріалами як українського так і зарубіжних виробників, проводиться корекція зубів дітям орт одонтом, а також протезування безкоштовно пільговим категоріям населення. Лікування проводиться на сучасних стоматустановках.
 
Прийом пацієнтів проводиться по 5 стоматологічним спеціальностям (терапевтична, хірургічна, ортопедична, ортодонтична і дитяча стоматологія).
Стоматологічне відділення укомплектоване сучасними стоматологічним установками : 2СУ-марки «Діпломат», 2СУ-марки «Фона», 3СУ-марки «Сіменс-Сірона».

У відділенні широко застосовуються нові методики лікування, протезування зубів, впроваджено протезування металокерамікою.